cz
en

Přidejte se k nám

V M.B.A. Finance si vážíme každého jedince, protože víme, jak je důležitý. Věříme, že práce v prosperující společnosti by zaměstnance měla naplňovat a uspokojovat.

Odvážným lidem nabízíme neslýchané výzvy na těch nejperspektivnějších trzích. Náš tým představuje jedinečnou kombinaci profesionálů a tvůrců vlastního osudu.

Chcete se stát jeho součástí?
Více

Otevřete pracovní pozice

4 otevřených pozic
Trainee manager
Jeseník, Česká republika

Hledáme šikovného, samostatného kolegu, který bude mít chuť realizovat své pracovní ambice, zároveň být důležitou součástí týmu a podílet se na jeho řízení. Na pracovních zkušenostech nezáleží. Důležitá je chuť učit se nové věci, rychle se adaptovat na nové prostředí, naplno pracovat a umět jednat a vycházet s lidmi.

Více
Team leader call centra
Jeseník, Česká republika

Hledáme šikovného a samostatného kolegu, který je schopen vést svěřený tým (organizace práce a každodenní podpora kolegů), podílet se na jeho rozvoji a na jeho motivaci.

Důležitý je organizační a komunikační talent a schopnost nadchnout ostatní. Na pracovních zkušenostech nezáleží. Oceníme pozitivní přístup, chuť učit se nové věci, naplno pracovat a umět jednat a vycházet s lidmi.

Více
Specialista inkasa pohledávek
Jeseník, Česká republika

Hledáme spolehlivého člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí komunikovat, telefonovat a uživatelsky ovládá práci na počítači. Čeká vás každodenní komunikace s lidmi po telefonu doplněná o administrativní práce např. příprava podkladů, účast na poradách, prezentace dosažených výsledků.

Více
Regionální inspektor
Czech Republic

Práce regionálního inspektora spočívá především v osobních návštěvách dlužníků, jejichž cílem je dohoda úhrady dlužné částky. Výhodou jsou dobré vyjednávací schopnosti, uživatelská znalost práce na PC, chuť pracovat na ŽL. Podmínkou je trestní bezúhonnost, vlastní auto, asertivita a profesionalita.

Více

Nemůžete najít, co hledáte?

Pokud jste zde nenašli to, co jste hledali, pošlete nám prosím své CV a motivační dopis na emailovou adresu kariera@mbaf.cz, případně rovnou volejte na 733 314 426. Možná pro vás v naší společnosti najdeme to pravé místo! Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.