en
cz

Join us

At M.B.A. Consult we value every personal impact. We know how big the role of every individual is. We believe that working at a prosperous company should bring inner satisfaction and be rewarding.

We offer unheard-of challenges in the most perspective developing markets for brave ones. Our team is a unique combination of professionals and creators of own fate.

Do you want to be a part of it?
Learn more

Open job positions

4 positions opened
Trainee manager
Jeseník, Česká republika

Hledáme šikovného, samostatného kolegu, který bude mít chuť realizovat své pracovní ambice, zároveň být důležitou součástí týmu a podílet se na jeho řízení. Na pracovních zkušenostech nezáleží. Důležitá je chuť učit se nové věci, rychle se adaptovat na nové prostředí, naplno pracovat a umět jednat a vycházet s lidmi.

More
Team leader call centra
Jeseník, Česká republika

Hledáme šikovného a samostatného kolegu, který je schopen vést svěřený tým (organizace práce a každodenní podpora kolegů), podílet se na jeho rozvoji a na jeho motivaci. Důležitý je organizační a komunikační talent a schopnost nadchnout ostatní. Na pracovních zkušenostech nezáleží. Oceníme pozitivní přístup, chuť učit se nové věci, naplno pracovat a umět jednat a vycházet s lidmi.

More
SPECIALISTA INKASA POHLEDÁVEK
Jeseník, Česká republika

Hledáme spolehlivého člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí komunikovat, telefonovat a uživatelsky ovládá práci na počítači. Čeká vás každodenní komunikace s lidmi po telefonu doplněná o administrativní práce např. příprava podkladů, účast na poradách, prezentace dosažených výsledků.

More
Regionální inspektor
Czech Republic

Práce regionálního inspektora spočívá především v osobních návštěvách dlužníků, jejichž cílem je dohoda úhrady dlužné částky. Výhodou jsou dobré vyjednávací schopnosti, uživatelská znalost práce na PC, chuť pracovat na ŽL. Podmínkou je trestní bezúhonnost, vlastní auto, asertivita a profesionalita.

More

Can’t find what you are looking for?

Please send over your CV and cover letter to kariera@mbaf.cz  or directly call to 733 314 426. Maybe we will be able to find the best fit for you in our company together. By providing the personal data to our company, you consent to their processing and storage in the database, and for a period until the withdrawal of your consent, for the purpose of obtaining a job.

MBA Consult uses cookies to improve your experience. In case of disagreement, leave the site.