en
cz

Join us

At M.B.A. Consult we value every personal impact. We know how big the role of every individual is. We believe that working at a prosperous company should bring inner satisfaction and be rewarding.

We offer unheard-of challenges in the most perspective developing markets for brave ones. Our team is a unique combination of professionals and creators of own fate.

Do you want to be a part of it?
Learn more

Open job positions

2 positions opened
Trainee manager
Jeseník, Česká republika

Hledáme šikovného, samostatného kolegu, který bude mít chuť realizovat své pracovní ambice, zároveň být důležitou součástí týmu a podílet se na jeho řízení. Na pracovních zkušenostech nezáleží. Důležitá je chuť učit se nové věci, rychle se adaptovat na nové prostředí, naplno pracovat a umět jednat a vycházet s lidmi.

More
SPECIALISTA INKASA POHLEDÁVEK
Jeseník, Česká republika

Hledáme spolehlivého člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí komunikovat, telefonovat a uživatelsky ovládá práci na počítači. Čeká vás každodenní komunikace s lidmi po telefonu doplněná o administrativní práce např. příprava podkladů, účast na poradách, prezentace dosažených výsledků.

More

Can’t find what you are looking for?

Please send over your CV and cover letter to kariera@mbaf.cz  or directly call to 733 314 426. Maybe we will be able to find the best fit for you in our company together. By providing the personal data to our company, you consent to their processing and storage in the database, and for a period until the withdrawal of your consent, for the purpose of obtaining a job.

MBA Consult uses cookies to improve your experience. In case of disagreement, leave the site.