cz
en

Investoři

MBA Finance nabízí investice do NPL portfolií největších společností

v těch nejperspektivnějších finančních regionech na světě.

Více

INVESTICE

Asie je středem našeho zájmu, protože jde o region s nejdynamičtěji se rozvíjejícím finančním sektorem na světě. Nabízí tedy spoustu velkých příležitostí pro investory. Protože je populace Asie obrovská a ekonomické indikátory v tomto regionu mají vzestupnou tendenci, očekáváme zde dlouhodobý růst. Nyní máme šanci upevnit svoji pozici v tomto regionu a stát se hlavním hráčem v nákupu spotřebitelských dluhů. A jakožto jeden z prvních účastníků tohoto trhu získat také příležitost investovat za nejvýhodnějších podmínek s pouze malou konkurencí.

Asie

Nejslibnější region na světě v historii moderního finančnictví.

Globální synergie

Největší finanční kapitál s nejlepšími globálními technologiemi nám umožňuje pracovat s těmi největšími asijskými a evropskými společnostmi na těch nejperspektivnějších trzích světa.

Asijský trh představuje jedinečnou kombinace aktivního růstu bankovních produktů a obrovského lidského a finančního potenciálu.

Nabízíme flexibilní řešení investic na tomto trhu a s přiměřenými riziky a vysokou profitabilitou.

Asijský trh s bankovními produkty je to nejlepší, co vaše peníze mohlo za celou historii finančnictví potkat.
JASON WARDELL

Výhody

01

Efektivita

MBA Finance je lídr v efektivní správně portfolií pohledávek. Vyděláváme více peněz i tam, kde ostatní vidí pouze překážky.

02

Čas

Když peníze nepracují rychle, pracují špatně. Získáme více peněz rychleji než ostatní – to je hlavním principem naší práce s investory.

03

Garance

Naší pýchou a garancí úspěchu vašeho investování je tým profesionálů, kteří již implementovali tisíce mimořádně úspěšných obchodních projektů po celém světě.

04

Zkušenosti

Asijské země, ve kterých fungujeme, tvoří 74 procent populace celé Asie. Jsme jedineční, protože ke zhodnocení investičních projektů využíváme pouze naše vlastní statistická data založená na dlouhodobých zkušenostech se stejnými segmenty. Můžeme tedy sebejistě důvěřovat našim výsledkům a proveditelnosti námi vypočítaných modelů.

05

Transparentnost

Transparentnost zákonů v zemích, ve kterých operujeme, detailní výpisy všech obchodních procesů a vývoj speciálních právních regulací pro každý nový projekt.

06

Spolehlivost

Získáváme a školíme ty nejlepší profesionály v našem oboru. Každý zaměstnanec MBA Finance je odborník v tom, čemu se věnuje.

07

Vnitřní výnosové procento

Máme pro vás tu nejlepší zprávu. Pracovat s lídrem na trhu znamená mít ty nejlepší podmínky spolupráce. Víme, jak vydělávat peníze a vážíme si důvěry, kterou do nás naši partneři vkládají.

Pomáháme obnovovat rovnováhu zájmů účastníků finančního systému tím, že řešíme problémy s dluhy ve společnosti.

Naše cíle

  • Řešíme aktuální problémy našich klientů spojené s vymáháním pohledávek
  • Implementujeme velké projekty v investicích do portfolií pohledávek
  • Zlepšujeme finanční gramotnost lidí po celém světě
  • Řešíme finanční problémy milionů lidí
  • Pomáháme optimalizovat právní základ globálního úvěrového a finančního systému
  • Vytváříme nová pracovní místa a zmírňujeme sociální zatížení v zemích, ve kterých působíme
  • Přispíváme k rozvoji občanské společnosti a malých podnikatelů
  • bg

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.