cz
en

Výhody

Investice do portfolií pohledávek největších mezinárodních bank a finančních společností na nejperspektivnějších finančních trzích.

Mnoho let jsme chybovali a bořili všechny možné rekordy. Nyní jsme rádi, že našim partnerům můžeme nabízet jedinečné příležitosti spojené s investicemi do NPL portfolií.

Proč zrovna my?

01

Efektivita

MBA Finance je lídrem, v efektivitě správy investičních portfolií. Víme, kde a jak vydělávat peníze i tam, kde ostatní vidí pouze překážky.

02

Čas

Když peníze nepracují rychle, pracují špatně. Více a rychleji než ostatní – to je náš hlavní obchodní princip při práci s investory.

03

Garance

Pyšníme se týmem profesionálů, kteří již implementovali tisíce mimořádně úspěšných obchodních projektů po celém světě a díky tomu garantujeme úspěšnost našich projektů.

04

Zkušenosti

Více než dvacet let úspěšného fungování, stovky vděčných klientů a miliony vyřešených problémů běžných lidí po celém světě. Podílíme se na úspěchu všech našich obchodních partnerů.

05

Transparentnost

Porozumění zákonům v zemích, ve kterých fungujeme, detailní výpisy všech obchodních procesů a vývoj jedinečného právního základu pro každý nový projekt.

06

Spolehlivost

Týmová práce je pro nás velmi důležitá. Získáváme a školíme ty nejlepší profesionály v našem oboru. Každý zaměstnanec MBA Finance je odborník v tom, čemu se věnuje.

07

Vnitřní výnosové procento

Máme pro vás tu nejlepší zprávu. Víme, jak vydělávat peníze a máme k tomu investiční nástroje s bezkonkurenční výnosem. Navíc pracovat s lídrem na trhu znamená mít ty nejlepší podmínky spolupráce.

Naši klienti

Home Credit
Mediatel
czeska sporitelna
Amcico
allianz
axa mandiri
aig
česká pošta
skofin
unica
czeska sporitelna
O2
Zobrazit více

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.