cz
en

Co děláme

Zbavujeme společnost dluhů. Tím zachraňujeme a obnovujeme dobré mezilidské i obchodní vztahy.

Vymáhání

Vyřešíme komplexně správu pohledávek.
Zajistíme restrukturalizaci, nebo odkup pohledávek.
Uděláme z dlužníků bonitní klienty.

Investice

Investice do pohledávek největších mezinárodních společností na nejlepším finančním trhu na světě.

Řešení problémů s dluhy

Dlužníkům nabízíme bezplatné poradenství nastavení splátkových kalendářů a konkrétní pomoc refinancováním jejich dluhů a jejich zajištění.

Výhody

01

Efektivita

Vysoká míra efektivity je naší historickou výhodou ve srovnání s ostatními. Víme, jak vymoci více peněz rychleji než ostatní, s maximálním ohledem na dlužníka a v souladu s přísnými etickými zásadami komunikace.

02

Tým

Zaměstnanci MBA Finance představují důležitou hodnotu. Každý z nich je profesionálem ve svém oboru. Od operátorů call centra až po vedoucí poboček je náš tým klíčem k úspěchu.

03

Reputace

Dbáme na dobrou pověst našich klientů i na tu naši. Chráníme citlivé informace o dlužnících i klientech. Naše komunikace uvnitř i vně firmy je vždy v souladu s naším etickým kodexem.

04

Rychlost

Dokážeme vymoci více peněz a děláme to rychleji, než ostatní. Uvědomujeme si, že tento aspekt je pro naše klienty důležitý a věnujeme mu pozornost. Každý den v různých koutech světa.

05

Transparentnost

Naše obchodní politika je absolutně transparentní a obchodní vztahy jsou založeny na vzájemné důvěře a spolehlivosti. Našim klientům poskytujeme maximální množství informací. A pro komunikaci s dlužníky je klíčovým prvkem náš etický kodex.

06

Geografická výhoda

Tempo naší expanze na vysoce ziskových trzích světa se každým dnem zrychluje. Jen v posledních pěti letech jsme úspěšně otevřeli kanceláře na třech největších asijských trzích. Díky tomu můžeme investorům nabízet mimořádné zhodnocení jejich peněz.

Pro koho pracujeme

Jsme pyšní na to, že se na nás s důvěrou obracejí klienti z různých sfér a koutů světa, kterým pomáháme dosahovat úspěchu. Každý den řešíme problémy našich klientů a navrhujeme jim nové možnosti růstu. Spoluprací s námi získáte spolehlivého a úspěšného partnera pro rozvoj vašeho podnikání.

/

Investorům nabízíme jasné a snadno realizovatelné investice do dluhopisů v asijských zemích. Jde o efektivní, vysoce ziskový nástroj v těch nejperspektivnějších a nejrychleji se rozvíjejících trzích v regionech s více než 40 procenty světové populace, kde většina populace teprve získává kupní sílu a začíná využívat finanční produkty. Růst spotřeby, dostupnost úvěrů a vývoj fintech a p2p platforem poskytují příležitosti zapojit se v tomto odvětví tím nejvýhodnějším způsobem. Díky aktivnímu působení na těchto trzích poskytujeme skvělé podmínky a eliminujeme rizika, která jsou s rostoucími trhy spojená.

/

Každý dlužník je naším partnerem. Naše spolupráce není jen řešení finančního problému. Děláme toho více. Každému člověku, kterému zavoláme, nabízíme nástroje a možnosti splácení jeho dluhů a zároveň i nové příležitosti ke zhodnocení jeho osobního a obchodního potenciálu.

/

Základní premisou našeho úspěchu je vysoce profesionální motivovaný a stabilní pracovní tým. Jen takový dokáže odvádět prvotřídní práci. Specializovaní odborníci s sehraném kolektivu jsou naší přidanou hdnotou.

/

Zlepšujeme finanční gramotnost populace, přispíváme ke zmírnění sociálního zatížení a zlepšujeme ekonomickou situaci v zemích, ve kterých pracujeme. Vytvořili jsme stovky pracovních míst, pomáháme malým a středně velkým společnostem růst, obnovujeme velké společnosti a přispíváme k optimalizaci regionálních finančních zákonů.

/

Naše hodnoty

Člověk

Dlužník, který řeší svoje finanční problémy, je pro nás člověk, který se rozhodl zlepšit svůj život. Tohoto kroku si velmi vážíme a nabízíme dlužníkům příležitosti k realizaci jejich potenciálu a spolupracujeme s nimi v průběhu celého procesu vyrovnání jejich závazků.

Vysoká efektivita

Naší historickou konkurenční výhodou je odhodlání dosáhnout těch nejlepších výsledků v co nejkratším čase. Naše efektivita a výkonnost nám zajistily dlouhodobou spolupráci s těmi největšími globálními klienty a investory, umožnily nám plánovat na desítky let dopředu a posílily naši pozici na trhu.

Reputace

Dbáme na dobrou pověst našich klientů i na tu naši. Chráníme osobní data a citlivé informace o dlužnících i klientech. Naše komunikace uvnitř i vně firmy je vždy v souladu s naším etickým kodexem.

Důvěra

Důležitou součástí naší filozofie a jedním z klíčových prvků úspěchu naší společnosti je budování otevřených a seriózních vztahů s klienty, zaměstnanci, investory i dlužníky.

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.