cz
en

Klienti

Provádíme inkaso pohledávek.
Nakupujeme portfolia pohledávek.
Implementujeme nejmodernější IT řešení.
Obnovujeme bonitu dlužníků.

Více

Modely spolupráce

Agenturní služby

Model spolupráce poskytování služeb na základě mandátní smlouvy, kdy jsou pohledávky ve správě po stanovenou dobu za smluvní odměnu podle dosažených výsledků. Výhodou jsou nízké náklady, nastavení doby inkasa a poplatky úměrné výši vymožené pohledávky.

Více
Agenturní služby

Odstoupení

Prodejem portfolia pohledávek přechází práva a povinnosti s jejich správou na společnost MBA. Finance. Výhodou je předem definovaný výnos z prodeje pohledávek, velice krátký čas jejich kapitalizace, nulové náklady s jejich správou, nulová reputační rizika a očištění finanční rozvahy věřitele.

Více
Odstoupení

Proč spolupracovat právě s námi?

01

Efektivita

JJsme bezkonkurenčním lídrem v inkasu pohledávek ve většině zemích, ve kterých operujeme. Mezinárodní know-how spolu se znalostí lokálních trhů jsou klíčem k našemu úspěchu.

02

Reputace

Jsme dlouhodobě seriózním a důvěryhodným partnerem pro největší společnostmi na světě, Profesionálními službami pomáháme řešit jejich finanční problémy bez jediného problému se zachováním jejich dobrého jména.

03

Čas

Rychlé zpracování projektů není naším cílem, ale naším nástrojem. Všechny obchodní projekty jsou navržené tak, abychom u nich dosáhli nejlepší efektivity v nejkratším časovém úseku. Uvědomujeme si, jak je pro naše klienty čas důležitý a stále je překvapujeme novými rekordy v rychlosti, s jakou vymáháme jejich pohledávky.

04

Tým

Jeden projekt = jeden tým. To je náš základní princip. Ke klientům přistupujeme na míru a vytváříme speciální týmy manažerů a projektových specialistů pro každého z nich. Tento přístup nám umožňuje realizovat i ty nejnáročnější projekty a garantovat zisky každému klientovi, bez ohledu na náročnost daného úkolu.

05

Geografická výhoda

Máme nadnárodní zkušenosti s inkasními procesy a zároveň respektujeme a využíváme lokkání odlišnosti v kultuře a fungování ekonomiky.To nám umožňuje poskytovat nejvyšší kvalitu služeb všude, kde působíme.

Naše principy

Co můžeme udělat pro to, abychom předčili ta nejnáročnější očekávání našich klientů? Jak mít na trhu stále náskok, držet si přední pozici a mít úspěch? Vytvořili jsme tři snadné principy.

01

Orientace na reputaci klientů

Víme, co dělat, aby dlužník nejen vyřešil svůj problém, ale také se mohl opět stát klientem – bez stížností, s vírou v úspěch a naše schopnosti.

02

Přístup na míru

Jeden projekt = jeden tým. To je klíčem k úspěchu všech našich projektů. Jednotný přístup ke vztahům s klienty na každé úrovni a v každé zemi světa.

03

Efektivita

Neumíme to dělat špatně. Efektivita je naší klíčovou výhodou na trhu, která umožnuje naší společnosti, klientům a investorům růst a udržovat si náskok před konkurencí.

Naši klienti

skofin
unica
O2
Mediatel
axa mandiri
aig
Amcico
česká pošta
czeska sporitelna
allianz
czeska sporitelna
skupina
Zobrazit více

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.