cz
en

Investoři

M.B.A. Finance nabízí investice do NPL portfolií
největších společností v těch nejperspektivnějších
finančních regionech na světě.

Více

INVESTICE

Finanční sektor rozvojových zemí, jako nejprogresivnější sektor ekonomiky, je středem naší pozornosti, protože nabízí velké příležitosti pro investory. Jejich velká populace spolu s rostoucími ekonomickými ukazateli a omezeným přístupem k bankovním produktům umožňují očekávat dlouhodobý růst.

Nyní máme šanci upevnit svoji pozici v těchto regionech a stát se hlavním hráčem v nákupu spotřebitelských dluhů. A jakožto jeden z prvních účastníků tohoto trhu získat také příležitost investovat za nejvýhodnějších podmínek s pouze malou konkurencí.

Asie, Latinská Amerika, Afrika

Nejslibnější regionech na světě pro investiční projektech.

Globální synergie

Největší finanční kapitál s nejlepšími globálními technologiemi nám umožňuje pracovat s těmi největšími Evropana, Asie, Latinské Ameriky a Afriky společnostmi na těch nejperspektivnějších trzích světa.

Asijský, latinskoamerický a africký trh trh představuje jedinečnou kombinace aktivního růstu bankovních produktů a obrovského lidského a finančního potenciálu.

Nabízíme flexibilní řešení investic na těchto trzích a s přiměřenými riziky a vysokou profitabilitou.

Asijský, latinskoamerický a africký trh s bankovními produkty je to nejlepší řešení za vaše peníze.
JASON WARDELL

Výhody

01

Efektivita

M.B.A. Finance je lídr v efektivní správně portfolií pohledávek. Vyděláváme více peněz i tam, kde ostatní vidí pouze překážky.

02

Čas

Když peníze nepracují rychle, pracují špatně. Získáme více peněz rychleji než ostatní – to je hlavním principem naší práce s investory.

03

Garance

Naší pýchou a garancí úspěchu vašeho investování je tým profesionálů, kteří již implementovali tisíce mimořádně úspěšných obchodních projektů po celém světě.

04

Zkušenosti

Země naší přítomnosti v Asii a Latinské Americe tvoří téměř 70 % obyvatel těchto regionů. Jsme jedineční, protože ke zhodnocení investičních projektů využíváme pouze naše vlastní statistická data založená na dlouhodobých zkušenostech se stejnými segmenty. Můžeme tedy sebejistě důvěřovat našim výsledkům a proveditelnosti námi vypočítaných modelů.

05

Transparentnost

Transparentnost zákonů v zemích, ve kterých operujeme, detailní výpisy všech obchodních procesů a vývoj speciálních právních regulací pro každý nový projekt.

06

Spolehlivost

Získáváme a školíme ty nejlepší profesionály v našem oboru. Každý zaměstnanec M.B.A. Finance je odborník v tom, čemu se věnuje.

07

Vnitřní výnosové procento

Máme pro vás tu nejlepší zprávu. Pracovat s lídrem na trhu znamená mít ty nejlepší podmínky spolupráce. Víme, jak vydělávat peníze a vážíme si důvěry, kterou do nás naši partneři vkládají.

Pomáháme obnovovat rovnováhu zájmů účastníků finančního systému tím, že řešíme problémy s dluhy ve společnosti.

Naše cíle

  • Řešíme aktuální problémy našich klientů spojené s vymáháním pohledávek
  • Implementujeme velké projekty v investicích do portfolií pohledávek
  • Zlepšujeme finanční gramotnost lidí po celém světě
  • Řešíme finanční problémy milionů lidí
  • Pomáháme optimalizovat právní základ globálního úvěrového a finančního systému
  • Vytváříme nová pracovní místa a zmírňujeme sociální zatížení v zemích, ve kterých působíme
  • Přispíváme k rozvoji občanské společnosti a malých podnikatelů
  • bg

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.