cz
en

Jak fungujeme

Ve všem, co děláme, se snažíme být lepší, než všichni ostatní. Vyvíjíme globální finanční systém, vytváříme jedinečné podmínky pro investory, zaměstnance i pro dlužníky, nastavujeme nové obchodní procesy a inkasní modely – vždy najdeme to nejlepší možné řešení.

Klíčové prvky

01

Expertíza

Integrovaná analýza situace pohledávek našich klientů je základem pro správné stanovení dalšího postupu. Vytvořili jsme si jedinečné nástroje pro vyhodnocení veřejně dostupných informačních zdrojů a databází dlužníků. Díky tomu jsme schopni vám odborné posoudit vymahatelnost pohledávek a kvalifikovaně odhadnout náročnost inkasního procesu.

02

IT analytika

Do našich obchodních procesů zapojujeme globální IT technologie, stejně jako jedinečný bodový systém vymáhání a chování, který je postaven na našem vlastním softwaru.

03

Přístup na míru

Jeden projekt = jeden tým. Žádné skupinové hovory a obecné modely vymáhání. Pouze precizní, sofistikované procesy na základě individuální situace každého klienta. Jsme přesvědčeni, že žádné dva problémy nemají jedno společné řešení.

04

Tým

Jsme hrdí na naše zaměstnance. Pokud patříte mezi naše klienty, již jste měli šanci ocenit jejich profesionalitu a jedinečné obchodní vlastnosti. Investujeme spoustu zdrojů do osobního rozvoje každého člena našeho týmu. Jejich výsledky nám každý den dokazují, že se tento přístup skutečně vyplácí.

05

Know-how

Nenásledujeme trendy, tvoříme je. Investice do nových technologií patří mezi naše obchodní priority. Je naším pravidlem nabízet našim klientům pouze nová a nejlepší řešení.

06

Zkušenosti

Mnoho let zkušeností na hlavních globálních trzích je garancí, že najdeme vždy to nejlepší řešení vašeho problému.

Etické zásady

V naší práci nejen respektujeme zájmy klientů a dodržujeme místní zákony, ale projevujeme respekt také vůči zájmům dlužníků. Měli by se nejen zbavit svých dluhů, ale také se vrátit ke svým klientům. Víme, jak na to. Pro tyto účely jsme vytvořili Etický kodex, který musejí naši zaměstnanci dodržovat. Tento přístup nám i našim klientům garantuje dlouhodobou a skutečně efektivní spolupráci.

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.