cz
en

Výhody

Během vyjednávání poskytujeme garance, které uvádíme ve smlouvě a neustále pracujeme na tom, abychom překonali i ta nejnáročnější očekávání našich klientů. Jak dosahujeme nových rekordů v efektivitě i na trzích, které jsou pro nás i pro celý svět nové?

Efektivita

Pro dosažení úspěchu jsme stanovili 6 klíčových prvků:

01

Využíváme odborné zkušenosti ve správě pohledávek, na kterých pracujeme již od roku 1996 a spolupracujeme se stovkami klientů po celém světě.

02

Používáme nejlepší bodový systém vymáhání a chování, který jsme vytvořili pomocí našeho vlastního programu.

03

Naše činnost je vždy přizpůsobená na míru každému klientovi – jeden projekt = jeden tým. Vytvořili jsme jedinečnou, speciální strategii správy pohledávek pro každého klienta s ohledem na jeho individuální potřeby.

04

Integrujeme jedinečné technologie, školíme zaměstnance a zlepšujeme jejich motivaci na všech úrovních, což nám pomáhá udržovat si zkušené, schopné a motivované zaměstnance na dlouhou dobu.

05

Vymáháme dluhy rychleji a efektivněji než ostatní společnosti, což dokazují stovky spokojených klientů a více než 1,8 miliarda dolarů v pohledávkách, které jsme již vyřešili.

06

Jsme vždy o krok napřed, co se týče technologií, trhu a očekávání našich klientů. Část našich zdrojů investujeme do vývoje nových obchodních modelů, které se v budoucnu stanou globálními trendy.

Naši klienti

skofin
unica
O2
Mediatel
axa mandiri
aig
Amcico
česká pošta
czeska sporitelna
allianz
czeska sporitelna
skupina
Zobrazit více

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.