cz
en

Kdo jsme

Klientům zajišťujeme komplexní správu pohledávek s efektivním procesem vymáhání od upomínkového servisu, přes mimosoudní až po soudní inkaso. Provádíme také restrukturalizaci a odkup pohledávek.

Spojte se s námi

MBA
CONSULT

1996

Jsme jedna z největších českých inkasních agentur se sídlem v Praze, s operačním centrem v Jeseníku a sesterskými pobočkami po celém světě.

Našimi klienty jsou banky, pojišťovny, telefonní operátoři, dodavatelé energií a jiné společnosti, kterým zajišťujeme inkaso pohledávek.

Historie firmy se začala psát v roce 1996, kdy byla v Praze založena společnost MBA Consulting specializovaná na inkaso B2B pohledávek.

2005

Postupně se rozrůstala a v roce 2005 vznikla samostatná společnost M.B.A. Finance, která se rychle stala leaderem trhu ve správě a inkasu retailových pohledávek.

V roce 2008 začala nová etapa rozvoje a pod značkou MBA EMPIRE zahájila expanzi do zahraničí.

15 zemí

V roce 2018 se transformovala do globální skupiny MBA Consult, která spravuje pohledávky a řídí kreditní rizika v 15 zemích světa. Pracuje v ní na 3000 specialistů, kteří zajišťují služby pro více než 550 korporátních klientů. Za dobu své existence zpracovali přes 80 milionů případů, ze kterých získali zpět pro věřitele vice než 2 miliardy dolarů.

Korporátní přehled

Datum založení

rok 1996

Sídlo společnosti

Singapur

$2 miliarda

vrácena klientům

7,5 milionů

vyřešených případů dlužníků

80+ milionů

unikátních dlužníků v praci

$6,3+ miliardy

spravovaných aktiv

Více než 550

firemních klientů

28 let

zkušeností

15

zemí

16

call center

Náš svět

15 zemí

16 call center

20 jazyků

Zobrazit všechny země
img

Sociální odpovědnost

Uvědomujeme si naši profesionální roli ve společnosti, snažíme se zvyšovat finanční gramotnost a aktivně se zapojujeme do odborné diskuze nad legislativním rámcem ochrany spotřebitelů i vymahatelnosti práva.

Jsme společnost, která se aktivně stará o své okolí, podporuje sociálně znevýhodněné skupiny obyvatelstva. Společensky prospěšné projekty nejen finančně podporujeme, ale aktivně je vytváříme. Ať pravidelně, jako partneři dětských domovů a domů seniorů, nebo v případech, kdy je potřeba pomoct.

Více
img

Vztahy s dlužníky

Dlužník je pro nás především člověk, kterému pomáháme s řešením jeho finančních problémů. Nabízíme mu naše odborné znalosti a dobrou vůli hledat východisko přijatelné pro dlužníka i jeho věřitele. Naší tezí je otevřená komunikace, vždy v souladu se zákony a dobrými mravy.

Více

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.