cz
en

Přidejte se k nám

V M.B.A. Finance si vážíme každého jedince, protože víme, jak je důležitý. Věříme, že práce v prosperující společnosti by zaměstnance měla naplňovat a uspokojovat.

Odvážným lidem nabízíme neslýchané výzvy na těch nejperspektivnějších trzích. Náš tým představuje jedinečnou kombinaci profesionálů a tvůrců vlastního osudu.

Chcete se stát jeho součástí?
Více

Otevřete pracovní pozice

1 pozice otevřena
Pracovník/pracovnice kontaktního centra
Jeseník, Česká republika

Hledáme spolehlivého člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí komunikovat, telefonovat a uživatelsky ovládá práci na počítači. Čeká vás každodenní komunikace s lidmi po telefonu doplněná o administrativní práce např. příprava podkladů, účast na poradách, prezentace dosažených výsledků.

Více

Nemůžete najít, co hledáte?

Pokud jste zde nenašli to, co jste hledali, pošlete nám prosím své CV a motivační dopis na emailovou adresu kariera@mbacgroup.cz, případně rovnou volejte na 605 598 530. Možná pro vás v naší společnosti najdeme to pravé místo! Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.