CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Čeká vás každodenní komunikace s lidmi po telefonu doplněná o administrativní práce např. příprava podkladů, účast na poradách, prezentace dosažených výsledků. Budete zpracovávat námitky a vylepšovat svoji argumentaci. Zároveň budete mít dostatek času na osobní rozvoj a získávání nových dovedností. (produktová školení, právní minimum, apod.). Naberete všestranné pracovní zkušenosti. Od nástupu se o vás postaráme. Nejprve se seznámíte s chodem společnosti a poté vás vše naučíme. Mnoho našich manažerů začínalo právě na pozici specialisty inkasa pohledávek.

KOHO HLEDÁME A CO MUSÍTE UMĚT?

Hledáme spolehlivého člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí komunikovat, telefonovat a uživatelsky ovládá práci na počítači. Náš ideální nový kolega je otevřený, má chuť naučit se novým věcem a naplňuje ho vidět výsledky své práce. Nám stačí nadšení, pracovní nasazení a chuť se rozvíjet. To ostatní jej rádi naučíme.

CO ZA TO NABÍZÍME?

Nabízíme plný nebo částečný úvazek, který jsme schopni přizpůsobit vašim možnostem či závazkům (péče o dítě, studium, apod.) s jistotou pravidelného příjmu. Měsíční odměna se skládá z fixní a variabilní části, která je závislá na výsledcích – a ty dokážeme náležitě ocenit. Ti nejlepší jsou navíc odměňování dalšími finančními i nefinančními benefity a my vám rádi pomůžeme, abyste byli mezi nimi. Nabízíme také půlroční bonusy a odměnu za doporučení nového zaměstnance. Pracovat budete v moderních kancelářích v centru města Jeseník, kde nechybí neomezené množství kávy a jiných nápojů, kuchyňka s jídelnou či relaxační místnost. Několikrát ročně pořádáme oblíbené firemní akce, kde máte možnost poznat své kolegy i z jiné strany. Dalšími benefity je bezplatné právní poradenství, pružné čerpání dovolené, stravenky, možnost dovozu obědů a hlavně férový přístup.