cz
en

Co děláme

Zbavujeme společnost dluhů. Tím zachraňujeme a obnovujeme dobré mezilidské i obchodní vztahy.

Vymáhání

Vyřešíme komplexně správu pohledávek.
Zajistíme restrukturalizaci, nebo odkup pohledávek.
Uděláme z dlužníků bonitní klienty.

Investice

Investice do pohledávek největších mezinárodních společností na nejlepším finančním trhu na světě.

Řešení problémů s dluhy

Dlužníkům nabízíme bezplatné poradenství nastavení splátkových kalendářů a konkrétní pomoc refinancováním jejich dluhů a jejich zajištění.

Výhody

01

Efektivita

Vysoká míra efektivity je naší historickou výhodou ve srovnání s ostatními. Víme, jak vymoci více peněz rychleji než ostatní, s maximálním ohledem na dlužníka a v souladu s přísnými etickými zásadami komunikace.

02

Tým

Zaměstnanci M.B.A. Finance představují důležitou hodnotu. Každý z nich je profesionálem ve svém oboru. Od operátorů call centra až po vedoucí poboček je náš tým klíčem k úspěchu.

03

Reputace

Dbáme na dobrou pověst našich klientů i na tu naši. Chráníme citlivé informace o dlužnících i klientech. Naše komunikace uvnitř i vně firmy je vždy v souladu s naším etickým kodexem.

04

Rychlost

Dokážeme vymoci více peněz a děláme to rychleji, než ostatní. Uvědomujeme si, že tento aspekt je pro naše klienty důležitý a věnujeme mu pozornost. Každý den v různých koutech světa.

05

Transparentnost

Naše obchodní politika je absolutně transparentní a obchodní vztahy jsou založeny na vzájemné důvěře a spolehlivosti. Našim klientům poskytujeme maximální množství informací. A pro komunikaci s dlužníky je klíčovým prvkem náš etický kodex.

06

Geografická výhoda

Tempo naší expanze na vysoce ziskových trzích světa se každým dnem zrychluje. Teprve v posledních několika letech jsme vybudovali kanceláře na největších asijských trzích. V roce 2020 jsme vstoupili na latinskoamerický trh. Díky tomu můžeme investorům nabízet mimořádné zhodnocení jejich peněz.

Pro koho pracujeme

Jsme pyšní na to, že se na nás s důvěrou obracejí klienti z různých sfér a koutů světa, kterým pomáháme dosahovat úspěchu. Každý den řešíme problémy našich klientů a navrhujeme jim nové možnosti růstu. Spoluprací s námi získáte spolehlivého a úspěšného partnera pro rozvoj vašeho podnikání.

/

Investorům nabízíme jasné a snadno realizovatelné investice do dluhopisů v asijských, latinskoamerických a afrických zemích. Jde o efektivní, vysoce ziskový nástroj v těch nejperspektivnějších a nejrychleji se rozvíjejících trzích v regionech, kde většina populace teprve získává kupní sílu a začíná využívat finanční produkty. Růst spotřeby, dostupnost úvěrů a vývoj fintech a p2p platforem poskytují příležitosti zapojit se v tomto odvětví tím nejvýhodnějším způsobem. Díky aktivnímu působení na těchto trzích poskytujeme skvělé podmínky a eliminujeme rizika, která jsou s rostoucími trhy spojená.

/

Každý dlužník je naším partnerem. Naše spolupráce není jen řešení finančního problému. Děláme toho více. Každému člověku, kterému zavoláme, nabízíme nástroje a možnosti splácení jeho dluhů a zároveň i nové příležitosti ke zhodnocení jeho osobního a obchodního potenciálu.

/

Základní premisou našeho úspěchu je vysoce profesionální motivovaný a stabilní pracovní tým. Jen takový dokáže odvádět prvotřídní práci. Specializovaní odborníci s sehraném kolektivu jsou naší přidanou hdnotou.

/

Zlepšujeme finanční gramotnost populace, přispíváme ke zmírnění sociálního zatížení a zlepšujeme ekonomickou situaci v zemích, ve kterých pracujeme. Vytvořili jsme stovky pracovních míst, pomáháme malým a středně velkým společnostem růst, obnovujeme velké společnosti a přispíváme k optimalizaci regionálních finančních zákonů.

/

Naše hodnoty

Člověk

Dlužník, který řeší svoje finanční problémy, je pro nás člověk, který se rozhodl zlepšit svůj život. Tohoto kroku si velmi vážíme a nabízíme dlužníkům příležitosti k realizaci jejich potenciálu a spolupracujeme s nimi v průběhu celého procesu vyrovnání jejich závazků.

Vysoká efektivita

Naší historickou konkurenční výhodou je odhodlání dosáhnout těch nejlepších výsledků v co nejkratším čase. Naše efektivita a výkonnost nám zajistily dlouhodobou spolupráci s těmi největšími globálními klienty a investory, umožnily nám plánovat na desítky let dopředu a posílily naši pozici na trhu.

Reputace

Dbáme na dobrou pověst našich klientů i na tu naši. Chráníme osobní data a citlivé informace o dlužnících i klientech. Naše komunikace uvnitř i vně firmy je vždy v souladu s naším etickým kodexem.

Důvěra

Důležitou součástí naší filozofie a jedním z klíčových prvků úspěchu naší společnosti je budování otevřených a seriózních vztahů s klienty, zaměstnanci, investory i dlužníky.

Společnost MBA Consult používá cookies ke zlepšení vašich zkušeností. V případě nesouhlasu opusťte stránky.